POMYSŁ-NA-DOM.PL

Czy łóżko piętrowe to dobry pomysł?

Któż z nas w dzieciństwie nie marzył o posiadaniu piętrowego łóżka? A gdy już obiekt naszych marzeń znalazł się w naszym pokoju, to któż z nas nie chciał spać na górnej części? Chyba niejedno rodzeństwo miało ze sobą na pieńku o tą właśnie sprawę. A niejedni rodzice z tego też powodu, być może szybko pożałowali zakupu takiego łóżka.

Piętrowe łóżka zawsze w modzie.

To prawda. Większość zakładów produkujących meble, ma w swojej ofercie takie właśnie łóżka. Warto jednak zaznaczyć, że obecnie łóżka piętrowe nie wyglądają już tak, jak te sprzed kilkunastu lat. Różnią się na pewno wyglądem, są po prostu ładniejsze, delikatniejsze. Dziś możemy zakupić piękne różowe łóżko w kształcie zamku dla naszych małych księżniczek, lub w kształcie statku pirackiego dla chłopczyków. Takie łóżko, to już nie tylko łóżko, a piękny mebel tworzący niepowtarzalny klimat pokoju.

Bo łóżko ma być bezpieczne.

To podstawa. Dlatego producenci łóżek piętrowych dokładają też starań, aby były one coraz bezpieczniejsze. Dziś już bez większego problemu znajdziemy łóżko , które nie ma schodków w pionie, ale pod pewnym kątem, umożliwiającym bezpieczne zejście. Bez problemu znajdziemy łóżka, które mają stabilny system zabezpieczenia górnej części.

Funkcjonalność.

Tu też nastąpił duży postęp. Obecnie spotkamy łóżka piętrowe, które poza funkcją spania, posiadają także różne szuflady, szafki czy nawet biurka. Takie rozwiązania pozwalają więc oszczędzić nam przestrzeń w pokoju, ale też sprawiają, że łóżka stają się swoistym światem naszego dzieciaczka.

2 komentarze

  • Krzysztoffff99

    My kupiliśmy dzieciom takie łóżko i póki co są bardzo zadowolone. Na szczęście córka nie chce spać na górze, więc nie mamy problemu z kłótniami.

  • Jola

    My z siostrą miałyśmy łóżko piętrowe i faktycznie, były kłótnie o górną część, więc rodzice postanowili, że co tydzień zamiana:)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *